درباره اتاق کارآفرینی شتاب

+ اتاق کارآفرینی تک آپ چه مکانی است؟

اتاق کارآفرینی تک آپ ، محلی برای توانمند سازی استارتاپ هاست.

ما علاقه مندان به کارآفرینی و متخصصان را در یک جا جمع کرده و با ارائه فضای کاری مشترک و آموزش های حرفه ای، برای رشد استارتاپ ها تلاش می کنیم.

تیم های استارتاپی در اتاق کارآفرینی تک آپ، از کارگاه ها و دوره های آموزشی مختلف برخوردار می شوند، میتوانند از تجربیات و تخصص کارآفرینان موفق و مربیان حرفه ای بهره مند شوند و فضای کاری مشترکی در اختیار آنها قرار می گیرد.

+ اتاق کارآفرینی تک آپ به چه افرادی می تواند کمک کند؟

اگر تیمی استارتاپی هستید و یا اگر شخصی صاحب ایده و تخصص هستید، ما میتوانیم به شما کمک کنیم.

شما میتوانید بصورت فردی یا بصورت تیمی در اتاق کارآفرینی ثبت نام کنید.

درصورتی که تیمی دارید و میخواهید برروی ایده ای کار کنید، کل اعضای تیم فرم ثبت نام را تکمیل کنند.

درصورتی که تیمی ندارید،ایده ای دارید و یا تخصصی دارید که مایل به مشارکت در یک استارتاپ هستید، بصورت فردی فرم ثبت نام را تکمیل نمایید.

+ مراحل پذیرش و کار تیم ها در تک آپ :

  1. ثبت نام از طریق فرم داخل همین صفحه
  2. مصاحبه و ارزیابی تیم : تیم شما جهت انجام یک مصاحبه و ارزیابی توسط کارگروه ارزیابی تک آپ، به مرکز تک ( واقع در دانشگاه فنی و حرفه ای مشهد ) دعوت می شود.
  3. درصورت پذیرش کارگروه ارزیابی، تیم شما می تواند در اتاق کارآفرینی تک آپ، مستقر شود.
  4. دوره شش ماهه رشد : مدت زمان جهت حضور هر تیم در اتاق، ۶ ماه است. در مدت این شش ماه، شما می توانید از فضای و امکانات تک آپ و آموزش ها و منتورینگ بهره مند بشید.
  5. روز جهش ( UP Day ) : روز جهش یا UP Day ، روزی برای جهش و رشد استارتاپ هاست. قرار است تیم ها پس از ۶ ماه کار و تلاش و رشد، دربرابر سرمایه گذاران جهت جذب سرمایه ارائه دهند. نگران نباشید، ما به شما کمک خواهیم کرد که چگونه به سرمایه گذار ارائه بدهید 🙂

+ فرم پیش ثبت نام اتاق کارآفرینی